وب سایت ها و لینک های معروف در انگلستان

وب سایت ها و لینک های معروف در انگلستان

وب سایت ها و لینک های معروف در انگلستان

آیا می‌دانستید که در سال ۲۰۱۹، هر فرد روزانه، به طور متوسط ​​۲.۳ ساعت از وقت خود را در اینترنت سپری کرده است؟ این آمار نشان می دهد که در حال حاضر استفاده از وب سایت ها و اپلیکیشن های اینترنتی از تماشای تلویزیون پیشی گرفته است.

سال ۲۰۲۰ سبک زندگی کلیه افراد در سراسر جهان را  به طرز چشمگیری تغییر داد.  در آن زمان، اغلب ما بیش از هر زمان دیگری وقت خود را در خانه سپری می کردیم. از این رو، اکنون بیش از هر زمان دیگری، زندگی ما بیشتر به اینترنت وابسته است.‌ از سال ۲۰۲۰ با شیوع ویروس کوید ۱۹، تاکنون  میزان استفاده از اینترنت، وب سایت ها و اپلیکیشن ها به طرز چشمگیری افزایش یافته است.

در این مقاله، نگاهی به محبوب ترین وب سایت های برتر در بریتانیا در سال های اخیر خواهیم داشت. برخی کسب‌ و کارها در سال گذشته راه‌هایی برای افزایش ترافیک خود پیدا کرده‌اند، در حالی که برخی دیگر با مشکل مواجه شده‌اند.

برای آشنایی با اپلیکیشن های معروف و مورد استفاده در ایالات متحده، مقاله مرتبط با این موضوع کیان ویزا را مطالعه کنید.

وب سایت ها و لینک های معروف در انگلستان
وب سایت ها و لینک های معروف در انگلستان

محبوب‌ترین و پر بازدیدترین وب سایت ها در انگلستان

در انگلستان  نیز مانند سایر کشورها، برترین ترین وب سایت ها، به عنوان محبوب ترین آنها نظیر گوگل، یوتیوب و فیس بوک کاملاً قابل پیش بینی بودند، اما در ادامه مقاله، با وب سایت های جالب تری آشنا خواهید شد.

گوگل

جای شگفتی نیست که گوگل در صدر فهرست محبوب ترین و پرطرفدارترین وب سایت‌ ها در انگلستان قرار دارد. گوگل وب سایتی است که کلیه افراد در سراسر جهان از آن استفاده می کنند. بسیاری از ما چندین بار در روز،  برای یافتن اطلاعات مورد نظر خود، سری به این وب سایت می زنیم. با این حال، احتمالا ازاین  شگفت زده خواهید شد‌ که با اینکه گوگل در ایالات متحده قرار دارد، رتبه اول را در بین وب‌ سایت‌ های پربازدید در بریتانیا، به خود اختصاص داده است. محبوبیت بسیار زیاد گوگل در بریتانیا به این دلیل است  که Google.com به سادگی در مرورگرهای بیشتر افراد قبل از Google.co.uk نشان داده می شود.

Google.com با ۶۲.۹۵ میلیارد بازدید کننده در صدر فهرست پربازدیدترین وب سایت های جهان قرار دارد. میانگین زمان بازدید ازاین وب سایت کمی بیش از ۹ دقیقه است و کاربران به طور میانگین در هر بازدید ۸ صفحه  را باز می کنند. این بدان معناست که اغلب افراد از Google به عنوان پلتفرمی برای دسترسی به وب سایت های دیگر استفاده می کنند.

یوتیوب

یوتیوب در رتبه دوم وب سایت های محبوب در بریتانیا قرار دارد. این سایت نیز در ایالات متحده  مستقر است. یوتیوب نه تنها در بریتانیا، بلکه در سراسر جهان در رتبه دوم محبوبیت قرار دارد. این وب سایت در سال ۲۰۰۵، در ابتدا به عنوان یک برنامه به اشتراک گذاری ویدیو تأسیس شد، امروزه هزاران نفر از یوتیوب به عنوان منبع اصلی موسیقی، سرگرمی و حتی اخبار استفاده می کنند.

یوتیوب یک شاخه کاملاً جدید از سرگرمی های محبوب ایجاد کرده است و همچنان به محبوبیت خود ادامه می دهد.

سایت یوتیوب در مجموع ۱۵.۱۸ میلیارد بازدید کننده دارد. کاربران معمولاً در هر بازدید حدود ۲۱ دقیقه از وقت  خود را در یوتیوب می گذارند و به طور متوسط ۸ صفحه را در هر بازدید باز می کنند.

فیس بوک

فیس بوک در فهرست محبوب ترین وب سایت ها در بریتانیا، جایگاه سوم را به خود اختصاص داده است. این وب سایت، محبوب ترین شبکه اجتماعی در جهان است و ۲.۳۸  میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد. بسیاری از این کاربرها هر روز چندین بار از این سایت بازدید می کنند.

فیس بوک ارتباط افراد را در سراسر جهان تسهیل می کند. برنامه های فرعی فیسبوک نظیر مسنجر، تیندر و اینستاگرام،  به نزدیک شدن افراد به یکدیگر و به اشتراک گذاشتن آنچه برای آنها اهمیت دارد، کمک شایانی می کند.

گوگل دات کو دات یو کی

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، Google.com در ایالات متحده قرار دارد، و اولین رتبه را در لیست محبوب ترین وب سایت های بریتانیا به خود اختصاص داده است، اما Google.co.uk در جایگاه چهارم این فهرست قرار دارد. استفاده از نسخه بریتانیایی Google به کاربران کمک می‌کند، سریع‌تر به اطلاعات مربوط به موقعیت مکانی خود دست یابند.

Google.co.uk در مجموع ۵۶۷.۸۸ میلیون بازدید کننده دارد. میانگین مدت بازدید از این وب سایت ۸ دقیقه و ۲۸ ثانیه با میانگین ۸.۸۸ صفحه در هر بازدید است.

محبوب‌ترین وب سایت های خرید اینترنتی و فروشگاهی در بریتانیا

Amazon.co.uk

سایت آمازون مستقر در بریتانیا پنجمین وب سایت محبوب در بریتانیا است. روزانه هزاران نفر از این وب سایت استفاده می‌کنند.‌ وب سایت آمازون به کاربران امکان می‌دهد به راحتی خریدهای خود را به صورت آنلاین انجام دهند. در این وب سایت کاربران می توانند انواع  محصولات را به صورت کاملا نو یا کارکرده، بسیار پایین‌تر از قیمت های موجود در  فروشگاه ها پیدا کنند.

آمازون یکی از موفق‌ترین شرکت‌های آنلاین در جهان به حساب می آید. نسخه بریتانیایی این وب سایت علی‌رغم اینکه ویژه قیمت‌ها و محصولات بریتانیا است، در رتبه ۵۱ محبوب‌ ترین وب سایت در جهان قرار دارد.

Amazon.co.uk دارای ۴۶۷.۵۷ میلیون بازدید کننده با میانگین زمان بازدید ۵ دقیقه و ۴۷ ثانیه است. هر کاربر به طور میانگین ۸.۳۱ صفحه در هر بازدید می گشاید.

 Ebay.co.uk

وب سایت Ebay، درست بعد از وب سایت آمازون، یکی از محبوب ترین بازارهای آنلاین در سطح جهان است. این وب سایت یکی از محبوبترین و پربازدیدترین وب سایت ها در بریتانیا است. این سایت به فروشندگان فردی و همچنین کسب و کارها اجازه می دهد تا محصولات جدید و مستعمل خود را از طریق سیستم مناقصه به فروش برسانند.

سایت انگلستان محصولات مورد نیاز میلیون ها نفر را با کمترین قیمت ممکن به افراد ارائه می دهد.

این وب سایت  ۳۴۰.۲۶ میلیون بازدید‌ کننده دارد‌. میانگین زمان بازدید افراد از این وب سایت ۸ دقیقه و ۴۰ ثانیه است.  وب سایت Ebay با  میانگین ۱۰.۳۳ صفحه در هر بازدید در رتبه ششم فهرست محبوب ترین وب سایت ها قرار دارد.

وب سایت های خبری محبوب در انگلستان

وب سایت خبری بی بی سی

نسخه آنلاین اخبار بی‌ بی‌ سی که در سال ۲۰۰۲ تأسیس شد، عناوین ورزشی، سیاسی و بین‌المللی را به طور روزانه در اختیار کاربران در سراسر بریتانیا قرار می دهد. اغلب کاربران، اطلاعات مورد نظر خود را از طریق وب‌ سایت یا اپلیکیشن موبایل خود دریافت می‌کنند.

وب سایت خبری بی بی سی در مجموع   ۵۸۲.۲۷ میلیون بازدید کننده دارد. به طور متوسط، کاربران در هر بازدید حدود چهار دقیقه و نیم از وقت خود را در این وب سایت می گذارند و به طور متوسط ۴ صفحه را باز می کنند.

توییتر

توییتر نیز یکی از محبوب‌ ترین  و در عین حال پربازدیدترین وب سایت هایی است که در بریتانیا طرفداران بسیاری دارد. توییتر به عنوان یکی از سه شبکه رسانه اجتماعی برتر در جهان، به افراد  اجازه می دهد تا نظرات و اخبار جاری را با یکدیگر به اشتراک بگذارند.

اشتراک گذاری مطالب در این وب سایت، اغلب به یک روش رایج برای به اشتراک گذاشتن سریع  اخبار مهم برای افراد مشهور، سیاستمداران و برندهای برتر جهانی تبدیل شده است.

این وب سایت ۴.۱ میلیارد بازدیدکننده در بریتانیا دارد. افراد به طور متوسط ​​کمی بیش از ۹ دقیقه از وقت خود را در توییتر سپری می کنند.

دیلی میل

Dailymail یکی دیگر از ارائه دهندگان رسانه های محبوب خبری به کاربران بریتانیایی است. این وب سایت، اخبار و عکس های مرتبط با افراد مشهور، ورزش، سیاست و سایر موضوعات مرتبط را در اختیار  کاربران قرار می دهد. Dailymail در استرالیا مستقر است، اما پایگاه حامیان زیادی در بریتانیا و ایالات متحده دارد.

وب سایت دیلی میل به طور روزانه در مجموع ۲۹۴.۱۲ میلیون بازدید را به خود اختصاص داده است. میانگین زمان بازدید از این وب سایت محبوب حدود پنج دقیقه و نیم است. اغلب کاربران این وب سایت، تمایل دارند در این پلتفرم به سرعت از صفحه ای به صفحه دیگر بروند.

ویکی پدیا

ویکی پدیا یک وب سایت محبوب و برتر اطلاعاتی است که کاربران بسیاری به طور روزانه در سراسر جهان به آن مراجعه می کنند. ویکی پدیا، یک دایره المعارف آنلاین کاملا رایگان است که به افراد امکان می دهد اطلاعات لازم خود را تقریباً در مورد هر موضوعی با یک کلیک بدست آورند.

این وب سایت ۵ میلیارد بازدید کننده دارد. اغلب کاربران در بریتانیا حدود ۳ دقیقه و ۴۵ ثانیه از وقت خود را در این سایت سپری می کنند. آنها روزانه به طور متوسط ​​کمتر از ۳ صفحه از این وب سایت را باز کنند.

موسسه مهاجرتی کیان ویزا
موسسه مهاجرتی کیان ویزا

برترین وب سایت ایمیل در انگلستان

لایو

وب سایت لایو، شاخه ای از مایکروسافت است. این وب سایت یک سرور ایمیل محبوب در بریتانیا و سراسر جهان محسوب می‌شود. Live.com که به طور رسمی به عنوان Hotmail شناخته می شود، از سال ۱۹۹۳ فعالیت خود را آغاز کرد. این وب سایت یکی از اولین سرورهای ایمیل محبوب در جهان است.

تعداد بازدید کنندگان این وب سایت به ۲.۴۰ کاربر می رسد. میانگین زمان بازدید از وب سایت لایو ۳ دقیقه و ۴۱  ثانیه است.

وب سایت ها و اپلیکیشن های محبوب و پرطرفدار حملو نقل در انگلستان

Uber

اپلیکیشن محبوب Uner در بریتانیا و احتمالاً در دیگر نقاط مختلف جهان نیز همچنان به عنوان اولین برنامه حمل و نقل  شناخته می شود. این اپلیکیشن، برنامه ای است که حمل و نقل را برای کلیه شهروندان راحت و آسان کرده است. امروزه، این قبیل پلتفرم‌های دیجیتالی به یک و پدیده مشترک تبدیل شده اند. استفاده از این برنامه بسیار راحت و آسان است. محبوبیت این اپلیکیشن باعث شده بسیاری از شهروندان بریتانیایی آن را بر رویتلفن های همراه های خود نصب کنند. به هر مکان در  بریتانیا که سفر کنید، نه تنها اغلب افراد می‌دانند که اوبر چیست، بلکه به شدت به شما توصیه می کنند که آن را بر روی تلفن خود نصب کنید. Uber هنگامی که قصد دارید بدون دردسر از مکانی به مکان دیگر نقل مکان کنید، به راحتی به کمک شما می آید.

Kapten

چیزی که Kapten را به دومین برنامه محبوب حمل و نقل در بریتانیا تبدیل می کند، این است که  اغلب رانندگان به راحتی می توانند از امکانات  آن استفاده کنند. علاوه براین، اپلیکیشن Kapten از کارکنان خود به خوبی حمایت می کند. این بدان معنا نیست که اوبر چنین قابلیتی ندارد، اما Kapten در مورد نحوه برخورد این سیستم با رانندگانی که برای آن کار می کنند، شفاف تر عمل کرده است. این اپلیکیشن به سادگی، به اندازه اوبر آسان و کارآمد است. این سیستم حمل و نقل، ارتباط کاربران را به نزدیکترین راننده فراهم می کند و زمان تخمینی رسیدن خودرو به محل را به کاربران اطلاع می دهد. خدمات این اپلیکیشن بسیار عالی است.

بولت

در حالی که کاپتن از ایمنی رانندگان خود حمایت می کند، بولت، از سوی دیگر، به تضمین ایمنی کاربران خود افتخار می کند. باز هم، این بدان معنا نیست که دو برنامه اول در این مورد کوتاهی می‌کنند، اما در چند ماهی که از آغاز فعالیت بولت در انگلستان می گذرد، این اپلیکیشن  ایمنی خود را در بریتانیا به اثبات رسانده است. از آنجایی که این شرکت نسبتاً جدید می‌باشد، این اپلیکیشن به یک برنامه محبوب برای بسیاری از مسافران در لندن تبدیل شده است. اپلیکیشن بولت همچنین به رانندگان کمک می کند تا از طریق الحاق آرم شرکت بر روی خودروهای خود، تشخیص وسیله نقلیه را برای کاربران آسان تر کند.

بهترین وب سایت های فروش املاک در انگلستان

وب سایت  Rightmove

این وب سایت، علاوه بر ابزارهای جستجوی عالی و نقشه‌های دارایی، املاک بسیار زیادی را به خریداران و اجاره‌ کنندگان ارائه می‌دهند. این وب سایت اطلاعات ضروری در مورد مدرسه، وام مسکن، مشاوره مستاجر و صاحبخانه را در اختیار کاربران قرار می دهد و مقداری از استرس و اضطراب جابجایی را برای آنها کاهش دهند.

وب سایت Zoopla.co.uk

این وب سایت بهترین و محبوب ترین وب سایت برای خرید ملک در انگلستان است. این وب سایت، ابزارهای جستجوی منحصر به‌ فردی را به کاربران ارائه می‌ دهد تا بتوانند مکان‌های مورد نظر و‌ محبوب خود را برای خرید انتخاب نمایند. این وب سایت اطلاعات ارزشمندی که به راحتی فراموش می‌شوند را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

وب‌سایت Rentify.com

این وب سایت، بهترین شیوه خرید و اجاره ملک را در اختیار کاربران قرار می دهد.‌ این پلتفرم یکی از محبوبترین پلتفرم های فناوری است که در بریتانیا از طرفداران بسیاری برخورداراست. این پلتفرم قادر است اجاره بها را تا ۰.۵ درصد به طور دقیق پیش‌بینی کند و اغلب فرآیند اجاره را  به طور خودکار انجام دهد. استفاده از این پلتفرم از زحمت نمایندگان و‌مشاوزان املاک می کاهد و در عین حال باعث درآمد بیشتر آنها می شود.

محبوبیت ترین وب سایت های کاریابی در انگلستان

وب سایت مانستر

وب سایت مانستر یا هیولا، یکی از اولین وب سایت های تجاری کاریابی در انگلستان است. Monster office گزینه های جستجوی خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد. با استفاده از این وب سایت می توانید به جدیدترین مشاغل موجود در این وب سایت دسترسی داشته باشید. در وب سایت مانستر نکاتی در مورد CV و ایده‌هایی برای مصاحبه در دسترس کاربران قرار دارد. علاوه براین، اطلاعاتی مانند پروفایل شرکت‌ها، مشاوره شغلی، انجمن‌های آنلاین که در آن می‌توانید به چت، مشاوره حقوق و بحث توسعه حرفه ای خود بپردازید، در اختیارتان قرار داده می شوند.

وب سایت Universal Jobmatch

وب سایت یونیورسال جاب مچ، یکی دیگر از وب سایت های کاریابی محبوب در انگلستان است. این وب سایت به کاربران امکان می دهد بدون ورود به سیستم، جستجوی خود را برای یافتن حرفه مورد نظر خود آغاز کنند. اما در صورتی که کاربران وارد سیستم شوند، می توانند از امکانات جستجوی گسترده تر این وب سایت استفاده کنند و اطلاعات خود را ذخیره نمایند.

سخن پایانی

امروزه، با پیشرفت فناوری، ابزارهای بسیار قدرتمند و‌ کارآمدی در اختیار ساکنان زمین قرار گرفته است. بسیاری از افراد در سراسر جهان، اغلب کارهای روزمره خود را از طریق اینترنت انجام می دهند. بدین ترتیب آگاهی از وب سایت ها و اپلیکیشن های مختلف و شناخت اهداف آنها یک ضرورت به حساب می آید. چنانچه قصد سفر یا مهاجرت به کشور دیگری دارید، بهتر است در مورد وب سایت ها و  اپلیکیشن های مورد استفاده در کشور مورد نظر خود اطلاعاتی کسب کنید، زیرا آگاهی از این وب سایت ها و برنامه هایی که در آن کشور مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند در هنگام سفر برای شما بسیار سودمند باشد. در این مقاله کارآمدترین و پرطرفدارترین وب سایت ها و  اپلیکیشن های مورد استفاده در بریتانیا را به شما عزیزان معرفی کردیم.‌ در صورتی که قصد مهاجرت به انگلستان یا هر کشور دیگری را دارید، از طریق تلفن های ۰۷۱۳۶۲۴۰۵۴۱ و ۰۹۳۰۰۶۶۰۸۱۸ با مشاوران و کارشناسان کیان‌ ویزا تماس بگیرید. کارشناسان ما، شما را از آغاز تا پایان فرآیند مهاجرت همراهی خواهند کرد.

مقالات مرتبط به کشور انگلیس مربوط به پزشکی:

مهاجرت متخصصان بیهوشی به انگلستان

 

مهاجرت کارشناسان اتاق عمل به انگلستان

 

مهاجرت دندانپزشکان به انگلستان

 

مهاجرت پزشک به انگلستان

 

مهاجرت کادردرمان

 

مهاجرت رانندگان پایه یک به انگلستان

 

ویزای کادر درمان به انگلستان

 

ویزای استارتاپ انگلستان

 

ویزای توریستی انگلستان

 

تحصیل در انگلستان

 

آزمون های ورودی کادردرمان انگلیس

 

  • برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی ها

  • روش های مهاجرت به امارات
  • روش های مهاجرت به ترکیه
  • روش های مهاجرت به روسیه
  • روش های مهاجرت به انگلستان
  • روش های مهاجرت به استرالیا
  • روش های مهاجرت به کانادا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارتباط با موسسه مهاجرتی کیان ویزا