وب سایت های معروف امریکا

وب سایت های معروف امریکا

وب سایت های معروف امریکا

 

به طور کلی، شگفت آور نیست که در لیست وب سایت های معروف آمریکا اسامی گوگل، یوتیوب، فیس بوک و آمازون به چشم می خورند. این وب سایت ها در اغلب کشورهای جهان پیشتاز هستند، در حالی که وبسایت های دیگری نظیر ویکی‌ پدیا، والمارت، اینستاگرام و ای اس پی ان نیز در جایگاه های بعدی قرار دارند. با این وجود وبسایت ردیت از نظر ترافیک از اغلب پلتفرم های اجتماعی دیگر جلوتر است.

در اینجا باید یادآور شویم که این ترافیک وب می باشد، نه استفاده از برنامه ها، به همین دلیل است که برای مثال ترافیک تیک تاک از ترافیک پینترست پایین تر است. اما جالب است بدانید که افراد چگونه از طریق مرورگرهای وب به محتوا دسترسی پیدا می کنند و چگونه به جستجوی اطلاعات در هر سایت می‌پردازند.

به طور یقین وب سایت های گوناگونی با اهداف و کاربردهای ویژه ای در دنیای اینترنت وجود دارد. در صورتی که قصد سفر یا مهاجرت به ایالات متحده را دارید، لازم است در مورد وب سایت ها و لینک های معروف در ایالات متحده  اطلاعات کافی داشته باشید زیرا به طور قطع هنگام سفر یا زندگی در این کشور به آنها نیاز خواهید داشت.

موسسه حقوقی و مهاجرتی کیان ویزا، در این مقاله به معرفی وب سایت های معروف آمریکا می پردازد، بنابراین چنانچه قصد دارید به این کشور مهاجرت کنید، این مقاله برای شما مفید خواهد بود.

 

معروف ترین وب سایت های معروف آمریکا

به طور کلی در فهرست معروف ترین وب سایت های معروف آمریکا وب سایت های گوگل، یوتیوب، فیسبوک و آمازون در صدر نخست وب سایت هایی قرار دارند که در ایالات متحده آمریکا بیش از سایر وبسایت ها بازدید کننده دارند. اغلب مردم ایالات متحده برای یافتن اطلاعات مورد نظر خود از گوگل استفاده می کنند، بنابراین می توان گفت که گوگل معروف ترین‌ و پرکاربردترین وبسایت نه تنها در جهان بلکه در ایالات متحده است.

در رتبه دوم این فهرست وبسایت یوتیوب قرار دارد. این وب سایت یکی از محبوبترین وب سایت هایی است که اغلب مردم برای به اشتراک گذاشتن یا تماشای ویدیوهای مختلف از آن استفاده می کنند.‌ وبرسایت یوتیوب در میان مردم جهان طرفداران بسیاری دارد. در ایالات متحده نیز مانند سایر کشورها اغلب افراد برای به اشتراک گذاشتن ویدیوهای خود از این وب سایت استفاده می کنند.

آمازون نیز یکی از معروفترین وبسایت ها در ایالات متحده است. اغلب مردم این کشور خریدهای آنلاین خود را از طریق این وب سایت محبوب انجام می دهند. در فهرست معروف ترین وب سایت ها در ایالات متحده وب سایت های ویکی‌ پدیا، والمارت، اینستاگرام و ای اس پی ان در رتبه های بعدی از نظر شهرت و میزان محبوبیت قرار دارند. به طور کلی پلتفرم های اجتماعی طرفداران بیشتری در این کشور دارند.

وب سایت های معروف آمریکا
وب سایت های معروف آمریکا

پرکاربردترین سایت های کشور امریکا

بدیهی است که پرکاربردترین وبسایت ها در جهان و همچنین ایالات متحده همان معروف ترین و محبوب ترین وب سایت ها نظیر گوگل، یوتیوب، فیسبوک، آمازون، ویکی پدیا، والمارت و اینستاگرام هستند.‌

در این کشور علاوه بر وب سایت های ذکر شده، وب سایت های معروف دیگری نظیر یاهو، ردیت، ویکی پدیا، توییتر، ای بی، نتفیلیکس، بینگ، لایو، آفیس، مای شاپو فای و تویچ از معروف ترین وب سایت ها در ایالات متحده محسوب می شوند.

 

پربازدیدترین سایت های آمریکا

به طور کلی پرطرفدارترین وب سایت در امریکا که دارای محبوبیت بسیاری است و در مقام نخست این فهرست قرار دارد، وب سایت معروف گوگل است. اغلب مردم این کشور، اطلاعات‌ مورد نیاز خود را از طریق جستجو در گوگل بدست می آورند. سایت پرکاربردی و پر طرفدار گوگل در سراسر جهان مقام نخست پربازدیدترین سایت را به خود اختصاص داده است.

مقام دوم پربازدیدترین سایت در ایالات متحده و حتی جهان وب سایت محبوب و معروف یوتیوب است. مردم‌ ایالات متحده  به کرات در طول روز از وب سایت یوتیوب بازدید می کنند. رتبه سوم این دسته بندی وب سایت فیسبوک می‌ باشد.‌ این وب سایت نیز در میان مردم ایالات متحده دارای محبوبیت بسیاری است.‌

پس از فیسبوک پربازدیدترین وب سایت، وب سایت فروشگاهی محبوب و معروف آمازون است.‌

 

سایت ها ی برتر در امریکا

به طور یقین می توان گفت که سایت های گوگل، یوتیوب، فیسبوک، آمازون، که معروفترین‌ و پربازدیدترین سایت های جهان هستند، همچنان در فهرست برترین سایت های امریکا قرار دارند.‌ سایت های ویکی‌ پدیا، والمارت، اینستاگرام و ای اس پی، نتفیلیکس، توییتر، بینگ، لایو، آفیس، یاهو، ویکی پدیا، پینترست و ام اس ان در رتبه های دیگر قرار گرفته اند.

 

سایت های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل در امریکا

وب سایت گوگونامی که معروف ترین وب سایت حمل و نقل در امریکا است در ماه جون ۲۰۲۲ به عنوان محبوب ترین وب سایت در دسته بندی حمل و نقل زمینی رتبه ۱ را به خود اختصاص داد. میانگین زمانی که کاربران در این وب سایت می گذرانند ۱۵ دقیقه است.

وب سایت حمل و نقل معروف بعدی وب سایت پربازدید اوبر است.

اوبر یک برنامه حمل و نقل است که در آمریکا تأسیس شده و حدود ۱۱۰ میلیون کاربر در سراسر جهان دارد. این شرکت در سانفرانسیسکو قرار دارد و رقیب اصلی آن به نام  لیفت شناخته می شود.

لیفت یک شرکت مستقر در سانفرانسیسکو است که در ژوئن ۲۰۱۲ تأسیس شد و اکنون به ۶۴۴ شهر در ایالات متحده گسترش یافته است.

برنامه حمل و نقل محبوب بعدی در ایالات متحده، برنامه ایزی تاکسی است. این برنامه در سال ۲۰۱۱ راه اندازی شد و‌ خدمات مسافربری را برای مردم راحت و آسان کرد.

بهترین وب سایت های امریکا
بهترین وب سایت های امریکا

بهترین وب سایت های خرید اینترنتی در امریکا

خرید آنلاین در ایالات متحده مانند سایر نقاط جهان یک بازار پر رونق در این کشور است. در یک نظرسنجی که در آوریل سال گذشته انجام شد، ۴۰ درصد از کاربران اینترنت مستقر در ایالات متحده اذعان کردند که چندین بار در یک ماه کالاهایی را به صورت آنلاین خریداری کرده‌ اند.

این گزارش همچنین تخمین می زند که حدود ۴۲ درصد از مصرف کنندگان آمریکایی محصولات یا خدمات را به صورت آنلاین جستجو می کنند و کالاهای مورد نیاز خود را از این طریق تهیه می نمایند. در این میان تنها ۱۴ درصد از شهروندان این کشور با اینکه کالاهای خود را به صورت آنلاین جستجو می کنند اما ترجیح می دهند که آنها را به طور مستقیم از فروشگاه خریداری کنند.

در ایالات متحده وبسایت های فروشگاهی بسیاری وجود دارد که محبوب ترین و پرطرفدارترین این وب سایت ها آمازون است. وب سایت های معروف دیگری نظیر ای بی، والمارت، تارگت، نوردستروم، بست بای، فوراور توانی وان از جمله کاربردی ترین و پربازدیدترین وب سایت های فروشگاهی این کشور هستند.

 

بهترین وب سایت های کاریابی در امریکا

در ایالات متحده وب سایت های کاریابی متعددی وجود دارد که معروفترین آنها وب سایت کاریابی ایندید است.‌ وب سایت ایندید در سال ۲۰۰۴ با یک ماموریت ساده تاسیس شد و آنهم کمک به افراد برای یافتن شغل بود. اکنون وب سایت ایندید بزرگترین وبسایت کاریابی در جهان محسوب می شود. این وب سایت محبوب کاریابی با بیش از ۲۵۰ میلیون کاربر ماهانه دارای ۱۰ فهرست از مشاغل جدید در هر ثانیه است. با اینکه بزرگترین وب سایت همیشه به معنای بهترین وبسایت نیست، اما وب سایت ایندید به دلیل وسعت، تعداد صنایع، سبک زندگی و فراوانی به‌ روزرسانی بی‌نظیر خود به‌ عنوان بهترین وب‌ سایت کاریابی برگزیده شده است.

وب سایت های کاریابی معروف دیگر در ایالات متحده عبارتند از: کریربیلدر، مانستر، یو اس ای جاب، زیب ریکریتر، لینکدین و سیمپلی هایرد.‌

 

بهترین وب سایت های خرید و اجاره ملک در امریکا

وب سایت های املاک و مستغلات بهترین و سریع ترین ابزار برای یافتن خانه برای خریداران و یا مستاجران هستند. طبق انجمن ملی مشاوران املاک تقریباً کلیه خریداران از ابزارهای آنلاین در فرآیند جستجوی خود استفاده می‌کنند.

زیلو‌ بزرگترین وبسایت املاک و مستغلات در ایالات متحده است که بر اساس ترافیک بازدیدکنندگان رتبه بندی شده است. در سال گذشته، زیلو به طور متوسط ​​۶۸ میلیون بازدیدکننده به طور ماهانه داشت.

وب سایت های املاک‌ و مستغلات در ایالات متحده عبارتنند از: ریل تور، تورلیا، ردفین و مووتو.

دیگر مقالات مرتبط به امریکا

سخن پایانی

امروزه، با پیشرفت فناوری، ابزارهای بسیار قدرتمند و‌ کارآمدی در اختیار ساکنان زمین قرار گرفته است. بسیاری از افراد در سراسر جهان، اغلب کارهای روزمره خود را از طریق اینترنت انجام می دهند. بدین ترتیب آگاهی از وب سایت ها و اپلیکیشن های مختلف و شناخت اهداف آنها یک ضرورت به حساب می آید. چنانچه قصد سفر یا مهاجرت به کشور دیگری دارید، بهتر است در مورد وب سایت ها و  اپلیکیشن های مورد استفاده در کشور مورد نظر خود اطلاعاتی کسب کنید، زیرا آگاهی از وبسایت ها و برنامه هایی که در آن کشور مورد استفاده قرار می گیرد، می تواند در هنگام سفر برای شما بسیار سودمند باشد. در این مقاله کارآمدترین و پرطرفدارترین وب سایت های مورد استفاده در ایالات متحده را به شما عزیزان معرفی کردیم.‌ در صورتی که قصد مهاجرت به ایالات متحده یا هر کشور دیگری را دارید، از طریق تلفن های ۰۷۱۳۶۲۴۰۵۴۱ و ۰۹۳۰۰۶۶۰۸۱۸ با مشاوران و کارشناسان کیان‌ ویزا تماس بگیرید. کارشناسان ما، شما را از آغاز تا پایان فرآیند مهاجرت همراهی خواهند کرد.

  • برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی ها

  • روش های مهاجرت به امارات
  • روش های مهاجرت به ترکیه
  • روش های مهاجرت به روسیه
  • روش های مهاجرت به انگلستان
  • روش های مهاجرت به استرالیا
  • روش های مهاجرت به کانادا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارتباط با موسسه مهاجرتی کیان ویزا