رتبه ها و شاخص های بین المللی انگلستان

رتبه ها و شاخص های بین المللی انگلستان

رتبه ها و شاخص های بین المللی انگلستان

انگلستان یکی از بهترین کشورها برای زندگی و کار محسوب می شود. این کشور محبوب اروپایی در ارزیابی ۲۵ شاخص مختلف نظیر آموزش، تعادل کار و زندگی، آرامش ذهن، مسکن، وضعیت سلامت، درآمد و ثروت، شغل و درآمد، فعالیت های مدنی تعامل، امنیت فردی ارتباطات اجتماعی و کیفیت محیطی بالاترین امتیاز را به خود اختصاص داد.
کسب رتبه بالای کلیه این شاخص ها، انگلستان را به یکی از محبوب ترین مقصدهای مهاجرتی در جهان تبدیل کرده است.‌ این کشور در بین کشورهای توسعه‌ یافته بالاترین رتبه را کسب کرده است. انگلستان همچنین از نظر زندگی کاری و ثروت در بین برترین کشورهای جهان قرار گرفته است.
چنانچه قصد دارید به کشور پرطرفدار انگلستان مهاجرت کنید، این مقاله به شما کمک می کند تا با مزایا و معایب این کشور پهناور آشنا شوید، موسسه حقوقی و مهاجرتی کیان ویزا این مقاله را به رتبه ها و‌ شاخص های بین المللی انگلستان اختصاص داده است، آگاهی از این قبیل اطلاعات به شما در تعیین اهداف شخصی خود برای زندگی در این کشور کمک می کند. بنابراین توصیه می کنم این مقاله را به طور کامل مطالعه ‌کنید.

کارآفرینی و ایجاد کسب و‌ کار در انگلستان

بر اساس گزارش کارآفرینی G20 که توسط حسابرسان و کارشناسان شرکت EY انجام شده است، به لطف سیستم‌ های مالیاتی، قوانین و نیروی کار ماهر، انگلستان بهترین کشور اروپایی برای کارآفرینان شناخته شده است. این کشور به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان برای کارآفرینان محسوب می شود. انگلستان با ایجاد بسترهای ویژه برای راه اندازی کسب و کارهای مختلف در این کشور با آغوش باز از سرمایه گذاران و صاحبان ایده های بزرگ استقبال می کند.

رتبه ها و شاخص های بین المللی انگلستان
رتبه ها و شاخص های بین المللی انگلستان

کیفیت زندگی و سطح رفاه شهروندان در انگلستان

انگلستان در بسیاری از ابعاد رفاهی در مقایسه با سایر کشورها از نظر شاخص زندگی بهتر، عملکرد بسیار خوبی داشته است. این کشور در مورد فاکتورهایی مانند درآمد، شغل، تحصیلات، ارتباطات اجتماعی، ایمنی و میزان رضایت از زندگی، از میانگین عملکرد بهتری برخورداراست. انگلستان همچنین از نظر کیفیت محیطی و مشارکت های عملکرد متوسطی را به خود اختصاص داده است. این ارزیابی ها بر اساس داده های نظرسنجی های معتبر در این کشور انجام شده است.
پول، در حالی که نمی تواند خوشبختی بخرد، اما وسیله مهمی برای دستیابی به استانداردهای زندگی بالاتر است. در بریتانیا، میانگین درآمد سرانه خالص تعدیل‌ شده خانگی ۴۹۳۳ دلار در سال برآورد شده است که بیشتر از میانگین OECD می باشد.‌ اغلب شهروندان این کشور از میزان درآمد و سطح رفاه خود در این کشور محبوب راضی و خرسند هستند.

حق شهروندی و مزایای آن در انگلستان

تابعیت بریتانیا به شما این حق را می دهد که بدون هیچ گونه محدودیت مهاجرتی به طور دائم در بریتانیا زندگی و کار کنید. با این حال اخذ شهروندی تنها راه زندگی و کار دائمی در انگلستان نیست. شما می توانید از طریق شیوه های مهاجرتی دیگر در انگلستان زندگی و‌ کار کنید، برای اطلاع از شیوه های مهاجرتی انگلستان موسسه حقوقی و مهاجرتی کیان ویزا پیشنهاد می کند مقاله روش های مهاجرت به انگلستان این موسسه که حاوی اطلاعات دقیق و مفیدی در این ارتباط است را مطالعه کنید.

مزایای اخذ شهروندی انگلستان

برخورداری از تابعیت بریتانیایی به این معنی است که با دریافت حق شهروندی این کشور، تابعیت انگلستان را دریافت خواهید کرد.
حق زندگی به طور دائم در بریتانیا
حق برخورداری از پاسپورت بریتانیایی
اعطای حقوق مدنی کامل که شامل حق رای در انتخابات و حق نامزدی در مناصب دولتی است.
دریافت مراقبت های پزشکی رایگان NHS
هیچ گونه محدودیتی در حق شما برای انتخاب کار وجود نخواهد داشت.
امکان ورود نامحدود به انگلستان
هیچ‌ گونه محدودیتی برای سفر به خارج از کشور نخواهید داشت.

تحصیلات در دانشگاه ها و رشته های مختلف در انگلستان
انگلستان یکی از بهترین مقصدهای تحصیلی در جهان است، دانشگاه های انگلستان در رتبه های بین المللی دانشگاه برتر در سطح جهان رتبه ۱۰ را کسب کرده است، تحصیل در این کشور آینده حرفه ای درخشانی را برای شما در پی دارد. با توجه به رتبه بالای دانشگاه های انگلستان در رنکینگ جهانی QS ، پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه های این کشور می توانید به راحتی در هر نقطه از جهان که مایلید زندگی و‌ کار کنید.

کیان ویزا
کیان ویزا

یافتن شغل و میزان درآمد در انگلستان

انگلستان یک مقصد شغلی بسیار مطلوب در خارج از کشور است. این کشور که به لحاظ جذب متخصصان و کارگران ماهر در سطح جهانی مورد توجه قرار گرفته است، ترکیبی عالی از فرهنگ کاری پویا و استاندارد بالای زندگی را به شهروندان ارائه می دهد. افرادی که دارای مهارت ها، توانایی و سازگاری بسیار مناسبی هستند می توانند به راحتی حرفه خود را در انگلستان راه اندازی کنند. اغلب افراد در این کشور از حقوق و دستمزد منصفانه ای برخوردارند.

سلامت عمومی در انگلستان

انگلستان نیز مانند سایر کشورهای دیگر حوزه بریتانا دارای یک سیستم مراقبت بهداشت و درمان با بودجه عمومی رایگان است که به سیستم بهداشت ملی NHS معروف است.‌ به طور کلی سیستم بهداشت و درمان انگلستان با بسیاری از سیستم های مراقبت های بهداشتی در کشورهای دیگر متفاوت است، زیرا هزینه های آن از طریق مالیات به جای بیمه درمانی تأمین می شوند. علاوه براین، در انگلستان بخش مراقبت های بهداشتی خصوصی کوچکتری نیز وجود دارد که شهروندان این کشور می توانند در صورت تمایل بخش مراقبت های خصوصی را انتخاب کنند.
NHS در انگلستان تحت نظارت وزارت بهداشت این کشور فعالیت دارد. NHS در این کشور مسئول تامین و ارائه خدمات مراقبت های اولیه مانند پزشکان، دندانپزشکان و داروسازان است. این سازمان در سال ۱۹۴۶ تأسیس شد و در سال ۱۹۴۸ به تصویب رسید. سیستم بهداشت و درمان انگلستان، بر اساس اصول و قوانین جهانی، خدمات رایگان، برابری، و بودجه مرکزی بنیانگذاری شده است. بدین ترتیب NHS مسئول کلیه جنبه‌های سیستم مراقبت‌های بهداشتی در بریتانیا است.

صنعت و اقتصاد کشور انگلستان

اقتصاد بریتانیا تحت سلطه صنایع خدماتی است که شامل خرده فروشی، صنعت گردشگری، خدمات حرفه ای، مدیریت بازرگانی و امور مالی است.
در سال ۲۰۲۱ صنایع خدماتی این کشور ۱.۷ به اقتصاد انگلستان کمک کردند که ۸۰ درصد از کل GVA انگلستان را دربرمی گیرد. GVA معیاری از تولید اقتصادی است که مشابه تولید ناخالص داخلی عمل می کند. این معیار ارزش محصولات و خدمات تولید شده را منهای هزینه های انجام شده در تولید اندازه گیری می کند.
صنایع تولیدی ۲۰۳ میلیارد پوند به GVA کمک کردند که ۱۰ درصد از کل درآمد انگلستان را شامل می شود. تولیدات بخش ساخت و ساز در انگلستان ۱۲۹ میلیارد پوند، به صنایع این کشور سرازیر کردند.

زندگی، مرگ‌ و میزان رضایت از زندگی در انگلستان

براساس گزارش سالانه جهانی شادی که توسط شبکه راه حل های توسعه پایدار سازمان ملل منتشر شد، انگلستان به رتبه هجدهم در فهرست جهانی سقوط کرد و مشخص شد که یکی از افت‌ های بزرگ‌ تر در شادی ملی را نسبت به قبل از همه‌ گیری کرونا تجربه کرده است. با این حال این کشور هنوز هم در میان بهترین و محبوب ترین کشورهای جهان طرفداران بسیاری دارد.

سخن پایانی
همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم ، دلایل بسیاری وجود دارد که اغلب افراد از سراسر جهان مهاجرت به انگلستان را انتخاب می کنند. انگلستان یکی از بهترین و محبوب ترین مقاصد مهاجرتی است، سیستم بهداشت و درمان رایگان این کشور، مزایای حق شهروندی، کیفیت بالای زندگی، درآمد بالای شهروندان و بسیاری دلایل دیگر این کشور را به پرطرفدارترین کشور جهان برای زندگی ایده آل تبدیل کرده است.
در صورتی که قصد دارید به انگلستان و یا هر کشورهای دیگر مهاجرت کنید از طریق تلفن های ۰۷۱۳۶۲۴۰۵۴۱ و ۰۹۳۰۰۶۶۰۸۱۸ با مشاوران و کارشناسان کیان‌ ویزا تماس بگیرید. کارشناسان ما، در اسرع شما را از آغاز تا پایان فرآیند مهاجرت همراهی خواهند کرد.

  • برچسب ها:
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دسته بندی ها

  • روش های مهاجرت به امارات
  • روش های مهاجرت به ترکیه
  • روش های مهاجرت به روسیه
  • روش های مهاجرت به انگلستان
  • روش های مهاجرت به استرالیا
  • روش های مهاجرت به کانادا

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

ارتباط با موسسه مهاجرتی کیان ویزا