درباره ما

خط مشی مؤسسه حقوقی نگارستان عدل کیان

– مؤسسه حقوقی نگارستان عدل کیان به شماره ثبت ۳۳۶۱ در سال ۹۵ تاسيس گردید که به عنوان یک سازمان حقوقی در ایران در راستای توجه ویژه به مدیریت کیفیت و با استعانت از خداوند متعال ضمن صیانت از حریم خصوصی متقاضیان دریافت خدمات و به منظور برآورده کردن خواسته های آنان، ارتقاء سطح رضایت مندی و بهبود مستمر فرآیندهای سازمانی برای دستیابی به اهداف مورد نظر، سیاست زیر را در راستای نحوه ارائه خدمات و تبیین حقوق شهروندی بعنوان خط مشی تعیین نموده است.

کیان ویزا کارخانه ویزا

توسعه مؤسسه و افزایش توان رقابتی از طریق

گسترش فعالیت ها در شاخه های جدید کاری شامل گسترش و توسعه کارگروههای تخصصی

مدیریت و برنامه ریزی مطلوب منابع و واگذاری کار به افراد و گروههای متخصص و تفکیک کارگروهها

مهم ترین قسمت شروع همکاری شناخت ما از شرایط فعلی شما هست، مثلا مدارک اخذ شده، سن، نوع ویزای مد نظر شما ، کشور مورد نظر شما برای زندگی ( کار یا تحصیل و یا تفریح )  سابقه کاری شما و مواردی از این قبیل لطفا فرم ارزیابی ما را تکمیل و ارسال نموده تا مشاوران کیان ویزا در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.

پیام مدیرعامل

موسسه نگارستان عدل کیان مفتخر است با مجموعه ای توانمند از حقوقدانان و وکلای مجرب دادگستری با تیم مدیریتی حرفه ای و همچنین با درک واقعی از توسعه پایدار و تعالی سازمانی،نگرشی همراه با تخصص و تعهد، کیفیت مطلوب و هزینه معقول در زمان مناسب به ارائه خدمات حقوقی تخصصی می پردازد.

موسسه حقوقی نگارستان عدل کیان وفق مأموریت سازمانی و با نگاه به چشم انداز متعالی خود با رعایت ارزش ها و رفتار حرفه ایی و با رعایت قواعد و استانداردهای علمی و حقوقی و فراتر از آن با همکاری و همیاری حقوقدانان، مشاوران، وکلاء، کارشناسان و متخصصان تراز اول، امکان ارائه و انجام هر گونه خدمات حقوقی شامل مشاوره، تنظیم قرارداد، وکالت دعاوی و داوری در حوزه های مختلف حقوقی در داخل کشور و همچنین انجام پرونده های حقوقی بین المللی(مهاجرتی و غیر مهاجرتی) را دارد.

اعتماد مستمر و متقابل، به عنوان ستون اصلی در ارتباط میان موسسه و مشتریان و موکلین چنان اولویت و اهمیتی در نگرش ما دارد که اقبال همیشگی مشتریان و حفظ ارتباط همیشگی با ایشان از نتایج آن می باشد.

هدف ما ایجاد مجموعه ایی بوده و می باشد، که در آن همواره مشتریان و موکلین از موفقیت اجرایی پرونده ها و انجام امور محوله احساس رضایت مندی کنند.

تعهد ما به اصول و ارزش های پایه همچون تخصص، مدیریت، خرد جمعی، دقت و به هنگام بودن عمل، که زیربنای استراتژی ها و برنامه های پیشرفت و توسعه ما را شکل می دهند و تجارب و سوابق ما را در اجرای پروژه های موفق در ساخت کشوری آباد کم نظیر می نماید.

دیدگاه و رویکرد خلاقانه ما سبب تمایز این موسسه از مابقی موسسات همکار گردیده است. ما باور داریم با تمرکز بر روی اصول و ارزش های پیش گفته، در ارائه خدمات حقوقی تخصصی جزء موسسات پیشرو و موفق باقی خواهیم ماند و آماده ایم تا همچون سابق، در پیشرفت کشور عزیزمان و برآورده سازی نیازها و انتظارات مشتریان مان، تعهد خود را به بهترین و عالیترین و متمایزترین وجه ایفا نمائیم.

ما اعتقاد داریم به سبب رشد و توسعه خدمات حقوقی تخصصی در عرصه منطقه ایی و بین المللی خواهیم توانست از فرصت های بیشتری بهره مند گردیم و به عرصه های منطقه ایی و بین المللی ورود پیدا کنیم.

در تلاشیم با ارائه متنوع ترین و بهترین خدمات حقوقی، برترین ارائه دهنده این خدمات در کشور و منطقه باشیم .

ارتباط با موسسه مهاجرتی کیان ویزا